Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
20 m2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
1
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak
Kaucja
1500
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2002
Numer oferty
PSK21366

Opis nieruchomości

W ofercie niewielki lokal w centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się na parterze w Centrum Handlowym. Pomieszczenie ma powierzchnię ok. 20 m2 i jest oddzielone szklaną ścianą od pozostałej powierzchni Centrum Handlowego. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest dostęp do wody w samym lokalu (umywalka), co umożliwia prowadzenie działalności np. kosmetycznej, salon tatuażu itp. W budynku znajdują się sklepy, punkty usługowo - handlowe, kino. Czynsz najmu to 1000 złotych. Aktualnie lokal jest przedzielony nadawa mniejsze pomieszczenia po 10 m2, które można wynająć osobno. Polecam i zapraszam na osobistą weryfikację oferty!

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Internet: Tak
  • Witryna: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Tomasz Jeżowski

Tomasz Jeżowski

Telefon:
+48 500 231 180
E-mail:
tomaszj@posredniknieruchomosci.pl
Numer licencji:
6876

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pośrednik Nieruchomości Tomasz Jeżowski z siedzibą w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 80/1 kod 70-362 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pośrednik Nieruchomości Tomasz Jeżowski z siedzibą przy Jagiellońska 80/1, 70-362 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@posredniknieruchomosci.pl… czytaj więcej