Szczecin

Centrum, ul. Gabriela Narutowicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
499 000 PLN
Cena za m2
3 841,42 PLN
Powierzchnia
129,90 m2
Liczba pokoi
7
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Ciemna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1938
Stan nieruchomości
Do odświeżenia
Czynsz administracyjny
212,69 PLN
Dostępne od
2020-07-08
Numer oferty
PSK21299

Opis nieruchomości

Do sprzedania mieszkanie w Centrum Szczecina na ul. Narutowicza / 3 maja . Idealna lokalizacja blisko bramy portowej, Dworca Głównego z dostępem do komunikacji miejskiej. Lokal składa się z 7 pokoi rozkładowych i łącznie ma powierzchnię 129,9 m2. Pokoje są umeblowane i wyposażone w standardzie podstawowym. W mieszkaniu znajdują się dwie łazienki obydwie z kabinami prysznicowymi i wc. Większa łazienka dodatkowo posiada wannę. Kuchnia pierwotnie bardzo duża z niej został wydzielony dodatkowy pokój i aktualnie jest "ciemna" ale nie ma problemu aby to przywrócić ponieważ podział na lekkich ścianach GK. Lokal posiada własne ogrzewanie gazowe z pieca dwufukncyjnego. Czynsz do wspólnoty 212,69zł (bez zaliczek na wodę i śmieci ), fundusz remontowy aktualnie zawieszony we wspólnocie (do 2019 był 2zł/m2) . Mieszkanie idealne pod wynajem ze względu na lokalizację i 7 pokoi całkowicie rozkładowych. Zapraszamy do osobistej weryfikacji oferty.

Parametry dodatkowe

  • Typ balkonów: Brak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Bank, Fitnes, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Widok na: Inne budynki
  • Kierunek okien w pokojach: Wschód

Mapa

Kontakt

Tomasz Jeżowski

Tomasz Jeżowski

Telefon:
+48 500 231 180
E-mail:
tomaszj@posredniknieruchomosci.pl
Numer licencji:
6876

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pośrednik Nieruchomości Tomasz Jeżowski z siedzibą w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 80/1 kod 70-362 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pośrednik Nieruchomości Tomasz Jeżowski z siedzibą przy Jagiellońska 80/1, 70-362 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@posredniknieruchomosci.pl… czytaj więcej