Gorzów Wielkopolski

ul. Szczecińska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
807 840 PLN

Opis nieruchomości

Na sprzedaż grunt komercyjny, objęty Planem zagospodarowania przestrzennego z oznaczeniem terenu 1P,UC - działalność produkcyjna, składy, magazyny, hurtownie, usługi komunikacyjne,zakłady drobnej wytwórczości. Dodatkowe zapisy to m.in.:
- powierzchnia utwardzona i zabudowana do 85% powierzchni działki,
- ilość kondygnacji dla budynków nieprodukcyjnych do 3-ch lub do 12 m (możliwość zwiększenia do 20 m, jeżeli wynika to z przyjętej technologii),
- wysokość budynków produkcyjnych do 15 m,
- dopuszcza się wprowadzenie dróg dojazdowych wewnętrznych.
zabrania się :
a)wykonania ogrodzenia z prefabrykowanych płyt betonowych,
b)wprowadzania zabudowy mieszkaniowej.

Maksymalna powierzchnia sprzedaży to 10.000 m2 - minimalna 5000 m2. Istnieje możliwość zakupu dowolnej wielkości mieszczącej się w powyższym przedziale. Państwa inwestycja powstanie bezpośrednio przy drodze S3 i obwodnicy Gorzowa Wlkp. - będzie dobrze widoczna z trasy. Atrakcyjność lokalizacji zwiększają już wybudowane siedziby innych firm, dobry dojazd oraz pełna infrastruktura. Wszystkie media są dostępne.
Cena proponowana to 160zł / m2.
Zapraszamy do osobistej weryfikacji oferty.

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pośrednik Nieruchomości Tomasz Jeżowski z siedzibą w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 80/1 kod 70-362 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pośrednik Nieruchomości Tomasz Jeżowski z siedzibą przy Jagiellońska 80/1, 70-362 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@posredniknieruchomosci.pl… czytaj więcej