Stawno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
299 000 PLN
Cena za m2
38,40 PLN
Powierzchnia działki
7 786 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
58
Długość działki (mb.)
135
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2021-07-01
Numer oferty
PSK21395

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 7786m2 przepięknie położona w otulinie lasu. Położona na uboczu wsi Stawno w gminie Kamień Pomorski. Dogodna lokalizacja 15 min samochodem do Wolina lub Kamienia Pomorskiego, jedyne 9 km (10 min) do krajowej drogi S3 która prowadzi nad morze. Działka rolna aktualnie, dla tego terenu nie ma planu zagospodarowania przestrzennego. Klasy gruntu PsV i B-PsV. Nieruchomość uzbrojona w prąd na działce, woda przy działce w drodze, kanalizy brak więc szambo albo oczyszczalnia ekologiczna. Wjazd na działkę od strony wschodniej. Działka ma wymiary mniej więcej 58x135 m . Sąsiednia działka zabudowana więc nie powinno być problemu z uzyskaniem warunków zabudowy na zasadzie sąsiedztwa.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Drzewa
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Inna
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Utwardzona
  • Widok na: Las

Kontakt

Tomasz Jeżowski

Tomasz Jeżowski

Telefon:
+48 500 231 180
E-mail:
tomaszj@posredniknieruchomosci.pl
Numer licencji:
6876

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pośrednik Nieruchomości Tomasz Jeżowski z siedzibą w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 80/1 kod 70-362 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pośrednik Nieruchomości Tomasz Jeżowski z siedzibą przy Jagiellońska 80/1, 70-362 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@posredniknieruchomosci.pl… czytaj więcej