Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
620 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia
15,50 m2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
1
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Parking naziemny
Tak
Kaucja
1 miesieczny
Podnajem
Tak
Min. okres najmu (w latach)
0.25
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1920
Dostępne od
2023-06-12
Numer oferty
PSK21563

Opis nieruchomości

Oferta pomieszczenia biurowego o pow 15,5m2. Pokój biurowy mieści się w większym lokalu gdzie jest 7 podnajmowanych pomieszczeń. Dla najemców do współużytkowania korytarz i toalety. Wszystkie pomieszczenia z oświetleniem biurowym, okna PCV, na podłodze wykładzina dywanowa. Standard dobry. Wynajmujący wystawia fakturę VAT. Dodatkowe opłaty to tylko 232,50zł opłat eksploatacyjnych w tym są uwzględnione ryczałtowo wszystkie opłaty za media (prąd, ogrzewanie). Każde z pomieszczeń ma podłączone niezależne łącze od UPC. Podane kwoty są kwotami netto. Do wynajęcia od zaraz. Umowa na czas nieokreślony z 90 dniowym okresem wypowiedzenia. Kaucja 1 miesięczny czynsz brutto.

Parametry dodatkowe

  • Kontrola dostępu: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 320
  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Kontakt

Tomasz Jeżowski

Tomasz Jeżowski

Telefon:
+48 500 231 180
E-mail:
tomaszj@posredniknieruchomosci.pl
Numer licencji:
6876

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pośrednik Nieruchomości Tomasz Jeżowski z siedzibą w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 80/1 kod 70-362 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pośrednik Nieruchomości Tomasz Jeżowski z siedzibą przy Jagiellońska 80/1, 70-362 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@posredniknieruchomosci.pl… czytaj więcej