Szczecin

Śródmieście, ul. Jerzego Janosika

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 000 PLN
Powierzchnia
45,74 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
5
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2024
Stan nieruchomości
Idealny
Kaucja
8000
Dostępne od
2026-03-23
Numer oferty
PSK21697

Opis nieruchomości

Do wynajęcia całkowicie nowy apartament w prestiżowym budynku Aloha Residence przy ul. Janosika w Szczecinie. Nowoczesny apartamentowiec z 2024 roku posiada 5 pięter, nowoczesną bryłę, niesamowity hall z recepcją, dwie nowoczesne windy oraz dwupoziomowy parking podziemny. W tym nietuzinkowym budynku planowane jest otwarcie: restauracji (z usługą room service dla mieszkańców) oraz Holistyczne Centrum Leczenia i Rozwoju Aloha zapewniające wiele udogodnień. Na powierzchni ponad 1000 m2 zmieszczą się gabinety masażu, rehabilitacji, gabinet dietetyka i inne. Można będzie skorzystać również z dobrodziejstw sauny mokrej, suchej oraz komory krioterapii. Lokalizacja budynku równie imponująca bo to zaledwie 400m do Jasnych Błoni a 300m do komunikacji miejskiej. To wszystko powoduje, że będziesz mieć blisko do zieleni i na spacer ale i blisko do Centrum miasta.

Apartament, który oferujemy, znajduje się na pierwszym piętrze. Posiada 45,74m2 powierzchni i duży 8m2 balkon. Okna wychodzą na stronę południową, co przy dużych panoramicznych oknach daje dużo światła dziennego. Salon z aneksem kuchennym to 21m2 pięknie urządzonej przestrzeni z meblami na wymiar. Każdy centymetr przestrzeni wykorzystany w pełni. W zabudowie kuchennej mamy wszelkie niezbędne sprzęty: lodówka, zmywarka, piekarnik z mikrofalówką, pralka i suszarka. Sypialnia o powierzchni 15m2 to miejsce w którym możesz komfortowo odpocząć. Ten pokój został umeblowany w wygodne dwuosobowe łóżko, dużą zabudowaną szafę na wymiar oraz biuro do pracy. Łazienka z WC o powierzchni 4,21m2 posiada kabinę prysznicową i umywalkę.
Do dyspozycji najemcy jest stanowisko parkingowe w garażowcu pod budynkiem na 1 auto .

Opłaty dodatkowe to: czynsz do wspólnoty 490,36zł oraz media (prąd, woda, ogrzewanie) według zużycia.
Kaucja 8000zł.

Zapraszamy na prezentację tego wyjątkowego apartamentu.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Internet: Tak
  • Telewizja kablowa: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Park
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Mapa

Kontakt

Tomasz Jeżowski

Tomasz Jeżowski

Telefon:
+48 500 231 180
E-mail:
tomaszj@posredniknieruchomosci.pl
Numer licencji:
6876

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pośrednik Nieruchomości Tomasz Jeżowski z siedzibą w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 80/1 kod 70-362 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Pośrednik Nieruchomości Tomasz Jeżowski z siedzibą przy Jagiellońska 80/1, 70-362 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@posredniknieruchomosci.pl… czytaj więcej